GTA 5 Online Money Hack

GTA 5 OynuYorum – 82. Bölüm: Playstation 4 (1080p)

GTA 5 Online Money Hack

GTA 5 videolarımızı artık eskisi gibi sık sık yayınlamaya başlıyoruz. Hatta canlı yayınlar bile yapacağız. Oyun bizi gerçekten etkilemeyi başardı. Bakalım siz yeni nesil oyun konsolları için hazırlanan GTA 5 için neler düşüneceksiniz. Görüntü kalitesini sizlere gösterebilmek adına videomuzu yüksek bitrate değerinde ve 1080p çözünürlükte hazırladık. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi GTA 5 Playstation 4 versiyonunu oynuyoruz. Bilmeyenler için söyleyelim; GTA 5 PS4’ün çıkış tarihi 18 Kasım 2014 (yani bugün).

Grand Theft Auto V’in yeni versiyonunda ilk göze çarpan yenilik oyuna getirilen FPS modu oluyor. Arabaları kokpit kamerasından kullanabiliyoruz. Grafikler ve ışıklandırmalar gözle rahatlıkla görülür oranda iyileştirilmişler. Zaten 1080p çözünürlükte 30 FPS sabitlenmiş. Çizim mesafesi artmış. Kaplamalar daha bir kaliteli hale getirilmiş. Yeni araçlar, hayvanlar ve daha bir çok şey eklenmiş. Bütün bunları gelin birlikte keşfedelim. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

Videomuz hakkındaki görüş ve önerilerinizi adresimize bekliyoruz: http://www.turunculevye.com/videolar/goster/gta-5-oynuyorum-82-bolum-playstation-4 tamer yeşildağ gta 5 oyun delisi oha diyorum yapyap

GTA 5 Online Money Hack

Previous Post Next Post

You Might Also Like